Cadeau bij aankoop vanaf 50 €
Voorkeuren Ingrediënten:

Tranexaminezuur

ALLES ZUIVEREN
SORTEREN OP:Populair
Dr. Reju-All Verjongend gezichtsserum met retinol Advanced Retino-Mela Serum
Dr. Althea Verhelderende gezichtscrème Melaclear Cream
Dr. AltheaVerhelderende gezichtscrème Melaclear CreamCrèmes
20 g
22.76 €
113.80 € / 100 g
2 Beoordelingen
Skin1004 Zonnebrandcrème voor het gezicht Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up Sunscreen
B : Lab Verhelderend gezichtsserum met yuzuvruchten Yuja Anti Dark Spot Serum
Mary & May Hypoallergene functionele oogcrème Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream
Skin1004 Verhelderende reis-set voor het gezicht met centella Madagascar Centella Tone Brightening Travel Kit
Jumiso Gezichtsserum met niacinamide Niacinamide 10 Serum
JumisoGezichtsserum met niacinamide Niacinamide 10 SerumSerums
40 ml
14.96 €
37.40 € / 100 ml
1 Beoordelingen
AXIS-Y Intensieve verhelderende gezichtscrème met tranexaminezuur TXA 2,5% Intensive Brightening Cream
I'm from Gezichtsampul tegen pigmentvlekken Apricot Dark Spot Drop Ampoule
Differ & Deeper Lifting crème masker voor het gezicht Pink Lifting Up Toning Cream Mask
Differ & DeeperLifting crème masker voor het gezicht Pink Lifting Up Toning Cream MaskWasbare Maskers
100 g
22.50 €
22.50 € / 100 g
1 Beoordelingen
COSRX Serum tegen pigmentvlekken The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum
COSRXSerum tegen pigmentvlekken The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care SerumSerums
50 ml
19.50 €
39.00 € / 100 ml
1 Beoordelingen
Purito Seoul TXA 6 Niacinamide 10 Retinal Serum
Purito SeoulTXA 6 Niacinamide 10 Retinal SerumSerums
30 ml
17.80 €
59.33 € / 100 ml
1 Beoordelingen
Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream
MedicubeTXA Niacinamide Capsule CreamCrèmes
55 g
25.95 €
47.18 € / 100 g
3 Beoordelingen
VT Cosmetics Verhelderende dagelijkse gezichtsmasker met tranexaminezuur TX-Toning Daily Mask
VT CosmeticsVerhelderende dagelijkse gezichtsmasker met tranexaminezuur TX-Toning Daily MaskStoffen Maskers
320 g / 30 sheets
21.86 €
6.83 € / 100 g
2 Beoordelingen
APLB Gezichtscrème met niacinamide en tranexaminezuur Tranexamic Acid Niacinamide Facial Cream
VT Cosmetics Verhelderende gezichtsmasker met tranexaminezuur TX-Toning Special Mask
VT Cosmetics Gezichtstoner met tranexaminezuur TX-Toning Toner
VT CosmeticsGezichtstoner met tranexaminezuur TX-Toning TonerToners
200 ml
16.46 €
8.23 € / 100 ml
1 Beoordelingen
VT Cosmetics Verhelderende essentie voor het gezicht met tranexaminezuur TX-Toning Essence 2000 Shot
Numbuzin Gezichtsserum met vitaminecomplex No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Serum
NINE LESS B-Boost 1% Kojic Acid Serum
NINE LESSB-Boost 1% Kojic Acid SerumSerums
30 ml
13.04 €
43.47 € / 100 ml
4 Beoordelingen
VT Cosmetics Verhelderende gezichtscrème met tranexaminezuur TX-Toning Cream
Coxir Masker voor het gezicht Black Rice TXA Pore Purifying Mask
CoxirMasker voor het gezicht Black Rice TXA Pore Purifying MaskWasbare Maskers
50 ml
12.94 €
25.88 € / 100 ml
NINE LESS Mela-Pro Rice & TXA Toner
NINE LESSMela-Pro Rice & TXA TonerToners
200 ml
14.96 €
7.48 € / 100 ml
5 Beoordelingen
Missha Vita C Plus Spot Correcting & Firming Ampoule
MisshaVita C Plus Spot Correcting & Firming AmpouleAmpullen
30 ml
31.91 €
106.37 € / 100 ml
5 Beoordelingen
Jumiso Gezichtsserum met niacinamide Niacinamide 20 Serum
JumisoGezichtsserum met niacinamide Niacinamide 20 SerumSerums
40 ml
15.71 €
39.28 € / 100 ml
3 Beoordelingen
Celimax Verhelderend crème-masker Pore + Dark Spot Brightening Cream Mask
CelimaxVerhelderend crème-masker Pore + Dark Spot Brightening Cream MaskStoffen Maskers
20 g * 4 sheets+1 maten
26.53 €
33.16 € / 100 g
Celimax Verhelderend serummasker Pore + Dark Spot Brightening Serum Mask
CelimaxVerhelderend serummasker Pore + Dark Spot Brightening Serum MaskStoffen Maskers
27 ml * 10 sheets+1 maten
31.17 €
11.54 € / 100 ml
APLB Gezichtsmasker met tranexaminezuur en niacinamide Tranexamic Acid Niacinamide Sheet Mask
APLBGezichtsmasker met tranexaminezuur en niacinamide Tranexamic Acid Niacinamide Sheet MaskStoffen Maskers
25 ml / 1 sheet+1 maten
1.46 €
5.84 € / 100 ml
1 Beoordelingen
Celimax Miniaturenspect voor gezicht en poriënreiniging Pore + Dark Spot Brightening Kit
Niet op voorraad
Celimax Verlichtende zonnebrandcrème Pore + Dark Spot Brightening Care Sunscreen
Niet op voorraad
NINE LESS Mela-Pro Tranexamic Acid Sun Screen
NINE LESSMela-Pro Tranexamic Acid Sun ScreenSanskrin 🔆
100 ml
3 Beoordelingen
Niet op voorraad
Genabelle Tonische Shot voor Gezicht met Spikels Melacare Spicule Toning Shot
Niet op voorraad
Door me in te schrijven ga ik akkoord met de algemene voorwaarden