You need to enable JavaScript to run this app.
Cadeau bij aankoop vanaf 50 €
NL
€
Shop
Bestsellers
Net Uit
Merken
Ksisters
Oliecontrole / Porien
Alle producten
Oliecontrole en poriënhuidverzorging, Voorkeuren Ingrediënten: Spicula
(10)
Gezichtsverzorging (10)
Filter
: 2
SORTEREN OP
: Populair
Voorkeuren Ingrediënten:
Spicula
ALLES ZUIVEREN
SORTEREN OP:
Populair
Populair
Nieuwe
PRIJS ↑
PRIJS ↓
VT Cosmetics
Micro-naald booster voor het gezicht Reedle Shot 100
Serums
50 ml
+2 maten
27.26 €
54.52 € / 100 ml
64 Beoordelingen
In winkelmandje
VT Cosmetics
Tweestaps versterkende gezichtsmasker met micronaaldjes Reedle Shot 300 2-Step Mask
Stoffen Maskers
1.5 g, 25 g / 1 sheet
2.84 €
10.92 € / 100 g
9 Beoordelingen
In winkelmandje
VT Cosmetics
Tweestaps versterkende gezichtsmasker met micro-naaldjes Mild Reedle Shot 50 2-Step Mask
Stoffen Maskers
1.5 g, 20 g / 1 sheet
2.18 €
8.38 € / 100 g
7 Beoordelingen
In winkelmandje
VT Cosmetics
Tweestaps versterkende gezichtsmasker met micro-naaldjes Reedle Shot 100 2-Step Mask
Stoffen Maskers
1.5 g, 25 g / 1 sheet
2.70 €
10.38 € / 100 g
9 Beoordelingen
In winkelmandje
VT Cosmetics
Micro-naald booster voor het gezicht Reedle Shot 700
Serums
30 ml
44.64 €
148.80 € / 100 ml
4 Beoordelingen
In winkelmandje
VT Cosmetics
Tweestaps versterkende gezichtsmasker met micronaaldjes Reedle Shot 700 2-Step Mask
Stoffen Maskers
1.5 g, 25 g / 1 sheet
3.20 €
12.31 € / 100 g
3 Beoordelingen
In winkelmandje
VT Cosmetics
Gezichtsserum met retinol Reti-A Reedle Shot 100
Serums
50 ml
+2 maten
23.36 €
46.72 € / 100 ml
8 Beoordelingen
In winkelmandje
VT Cosmetics
Micro-naald booster voor het gezicht Reedle Shot 300
Serums
50 ml
+2 maten
27.60 €
55.20 € / 100 ml
44 Beoordelingen
In winkelmandje
Differ & Deeper
Kalmerende booster-ampul voor het gezicht S-Cure Daily Shot
Ampullen
2.5 ml * 2 pcs
+1 maten
12.21 €
48.84 € / 100 ml
In winkelmandje
Mary & May
Gezichtscrème met retinolspicules en polynucleotiden Spicule Retinol PDRN Cream
Crèmes
15 g
Niet op voorraad
Laat het me weten
Op de hoogte blijven!
We sturen je kortingen, nieuwe producten en huidverzorgingstips.
Meld je aan voor de mooiste nieuwsbrief
*
Schrijf je in op
Door me in te schrijven ga ik akkoord met de algemene voorwaarden
Algemene Voorwaarden