You need to enable JavaScript to run this app.
Cadeau bij aankoop vanaf 50 €
NL
€
Shop
Bestsellers
Net Uit
Merken
Ksisters
Gezichtsverzorging
Gezichtsverzorging, Voorkeuren Ingrediënten: Calendula
(21)
Reiniging (6)
Crèmes & Gels (4)
Behandelingen (4)
Gezichtsmaskers (5)
Oog- en Lipverzorging (1)
Toners & Nevels (1)
Filter
: 1
SORTEREN OP
: Populair
Voorkeuren Ingrediënten:
Calendula
ALLES ZUIVEREN
SORTEREN OP:
Populair
Populair
Nieuwe
PRIJS ↑
PRIJS ↓
LALARECIPE
Hydrocolloïdale pleisters voor acne Trouble Spot Patch
Plekverzorging
small * 10 pcs
+1 maten
11.24 €
4 Beoordelingen
In winkelmandje
Ariul
Gezichtsmasker met calendula-extract 7 Days Mask Calendula P
Stoffen Maskers
23 ml / 1 sheet
1.35 €
5.87 € / 100 ml
In winkelmandje
Ariul
Gezichtsserum met liftend effect 7 Days Advanced Anti-Aging Serum
Serums
20 ml
11.26 €
56.30 € / 100 ml
In winkelmandje
Molvany
Kalmerende gezichtscrème met artisjok Artichoke Calming Care Soothing Cream
Crèmes
100 ml
20.07 €
20.07 € / 100 ml
In winkelmandje
Arencia
Calendula Rice Mochi Cleanser gezichtsreiniger
Schuim
120 g
14.96 €
12.47 € / 100 g
2 Beoordelingen
In winkelmandje
iUNIK
Calendula Balancing Foam Gel Cleanser
Gels
150 ml
11.90 €
7.93 € / 100 ml
5 Beoordelingen
In winkelmandje
Farmstay
Emulsie voor het gezicht Calendula Relief Emulsion
Emulsies
200 ml
12.96 €
6.48 € / 100 ml
2 Beoordelingen
In winkelmandje
Farmstay
Gezichtstoner Calendula Relief Toner
Toners
200 ml
16.13 €
8.06 € / 100 ml
1 Beoordelingen
In winkelmandje
Farmstay
Serum voor het gezicht Calendula Relief Serum
Serums
50 ml
12.96 €
25.92 € / 100 ml
2 Beoordelingen
In winkelmandje
Belif
Hydraterende nachtmasker voor het gezicht Aqua Bomb Sleeping Mask
Nachtmaskers
75 ml
31.56 €
23.67 €
31.56 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 23.31 €
1 Beoordelingen
In winkelmandje
Belif
Reinigingsgel Aqua Bomb Jelly Cleanser
Gels
160 ml
24.65 €
15.41 € / 100 ml
2 Beoordelingen
In winkelmandje
Mary & May
Nacht gezichtsmasker Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask
Nachtmaskers
110 g
+1 maten
19.95 €
18.14 € / 100 g
31 Beoordelingen
In winkelmandje
Belif
Anti-aging crème Youth Creator – Age Knockdown V Cream
Crèmes
50 ml
65.26 €
130.52 € / 100 ml
1 Beoordelingen
In winkelmandje
Farmstay
Crème voor de ogen Calendula Relief Eye Cream
Oogcrèmes
50 ml
10.52 €
21.04 € / 100 ml
2 Beoordelingen
In winkelmandje
iUNIK
Verzachtende hydrofiele olie met calendula Calendula Complete Cleansing Oil
Oliën
200 ml
15.50 €
7.75 € / 100 ml
108 Beoordelingen
In winkelmandje
The Saem
Emulsie voor het gezicht Urban Eco Harakeke Emulsion
Emulsies
130 ml
19.70 €
15.15 € / 100 ml
3 Beoordelingen
In winkelmandje
Some By Mi
Kalmerend masker met tea tree 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule Mask
Stoffen Maskers
25 g / 1 sheet
+1 maten
2.43 €
9.72 € / 100 g
4 Beoordelingen
In winkelmandje
Dr. Althea
Reinigende gezichtspads met 2% salicylzuur Salicylic Acid Clear Pad
Pads
170 g / 65 pads
2 Beoordelingen
Niet op voorraad
Laat het me weten
APRILSKIN
Reinigende peelingmasker met calendula Real Calendula Peel Off Pack
Wasbare Maskers
100 g
3 Beoordelingen
Niet op voorraad
Laat het me weten
Belif
Anti-aging serum Youth Creator - Age Knockdown Bomb Serum
Serums
50 ml
Niet op voorraad
Laat het me weten
The Saem
Urban Eco Harakeke Foam Cleanser
Schuim
150 g (renewed)
5 Beoordelingen
Niet op voorraad
Laat het me weten
Op de hoogte blijven!
We sturen je kortingen, nieuwe producten en huidverzorgingstips.
Meld je aan voor de mooiste nieuwsbrief
*
Schrijf je in op
Door me in te schrijven ga ik akkoord met de algemene voorwaarden
Algemene Voorwaarden