You need to enable JavaScript to run this app.
Cadeau bij aankoop vanaf 50 €
NL
€
Shop
Bestsellers
Net Uit
Merken
Ksisters
Roodheid
Alle producten
Huidverzorging voor roodheid, Type Masker: Gel Masker
(20)
Gezichtsverzorging (20)
Filter
: 2
SORTEREN OP
: Populair
Type Masker:
Gel Masker
ALLES ZUIVEREN
SORTEREN OP:
Populair
Populair
Nieuwe
PRIJS ↑
PRIJS ↓
Biodance
Gezichtsmasker met mariene mineralen Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask
Collageenmaskers
34 g / 1 sheet
3.80 €
11.18 € / 100 g
16 Beoordelingen
In winkelmandje
Ariul
Hydrogel gezichtsmasker met collageen en ceramiden Expert Green Cera Collagen Hydrogel Mask
Collageenmaskers
41 g / 1 sheet
6.30 €
15.37 € / 100 g
In winkelmandje
Needly
Kalmerend gezichtsmasker met hyaluronzuur Hya-Light Calming Mask
Stoffen Maskers
25 g / 1 sheet
2.15 €
8.60 € / 100 g
In winkelmandje
Esfolio
Hydrogel gezichtsmasker met aloë vera Hydrogel Aloe Mask
Stoffen Maskers
28 g / 1 sheet
3.30 €
11.79 € / 100 g
In winkelmandje
Sungboon Editor
Deep Collagen Cica Teatree Soothing Mask
Collageenmaskers
37 g / 1 sheet
4.46 €
12.05 € / 100 g
In winkelmandje
COSRX
Hydrogelmasker met slakkenslijm Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask
Collageenmaskers
34 g / 1 sheet
5.87 €
17.26 € / 100 g
2 Beoordelingen
In winkelmandje
Cell Fusion C
Verkoelend gel-gezichtsmasker met centella en proteïnen Cica Cooling Protein Gel Mask
Collageenmaskers
35 g * 5 sheets
27.13 €
15.50 € / 100 g
In winkelmandje
Cell Fusion C
Verkoelend gel-gezichtsmasker met peptiden Cooling Peptide Gel Mask
Collageenmaskers
35 g * 5 sheets
27.13 €
15.50 € / 100 g
In winkelmandje
Celimax
Tweestaps gel-peelingmasker Ji Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel Mask
Collageenmaskers
4 g, 30 g * 4 sheets
29.48 €
21.68 € / 100 g
In winkelmandje
PO:DL
Hydrogelmasker met ceramiden Oat Ceramide Hydromask
Collageenmaskers
42 g / 1 sheet
4.46 €
10.62 € / 100 g
2 Beoordelingen
In winkelmandje
Abib
Gel gezichtsmasker Collagen Gel Mask Sedum Jelly
Collageenmaskers
35 g / 1 sheet
2.95 €
8.43 € / 100 g
1 Beoordelingen
In winkelmandje
ANUA
Collageenmasker met hartblad-extract Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask
Collageenmaskers
38 g / 1 sheet
3.46 €
9.11 € / 100 g
3 Beoordelingen
In winkelmandje
LUVUM
Calming Repair Cica Gel Mask
Collageenmaskers
33 g / 1 sheet
4.88 €
14.79 € / 100 g
2 Beoordelingen
In winkelmandje
Medicube
Roze gezichtsmasker met vitaminen en polynucleotiden PDRN Pink Vita Coating Mask
Stoffen Maskers
22 g / 1 sheet
Niet op voorraad
Laat het me weten
LALARECIPE
Hydrogel gezichtsmasker Glow Face Moisture Mask
Stoffen Maskers
23 g / 1 sheet
2 Beoordelingen
Niet op voorraad
Laat het me weten
Mizon
Hydrogel gezichtsmasker met matcha polynucleotiden Joyful Time Matcha Pdrn Hydrogel Mask
Collageenmaskers
34 g / 1 sheet
Niet op voorraad
Laat het me weten
Arocell
Gelmasker voor het gezicht Cica Repair Panthenol Gel Mask
Stoffen Maskers
25 g * 4 sheets
+1 maten
1 Beoordelingen
Niet op voorraad
Laat het me weten
Elizavecca
Hydrogel gezichtsmasker Milky Piggy Water Lock Hydro-gel Melting Mask
Stoffen Maskers
30 ml / 1 sheet
1 Beoordelingen
Niet op voorraad
Laat het me weten
Mary & May
Gezichtsmasker met vegan collageen en aloë Vegan Collagen Fresh Aloe Mask
Collageenmaskers
30 g / 1 sheet
Niet op voorraad
Laat het me weten
Nacific
Collageen gezichtsmasker met groene thee-extract Green Tea Cica Collagen Gel Mask
Collageenmaskers
35 g / 1 sheet
1 Beoordelingen
Niet op voorraad
Laat het me weten
Op de hoogte blijven!
We sturen je kortingen, nieuwe producten en huidverzorgingstips.
Meld je aan voor de mooiste nieuwsbrief
*
Schrijf je in op
Door me in te schrijven ga ik akkoord met de algemene voorwaarden
Algemene Voorwaarden