Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Yuzu Berrie

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
LALARECIPE Yuzu Vita C Eye Serum
LALARECIPEYuzu Vita C Eye SerumSerums
35 ml
25.71 €
20.57 €
58.77 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 20.50 €
2 reviews
B : Lab Yuja Anti Dark Spot Serum
B : LabYuja Anti Dark Spot SerumSerums
30 ml
8.96 €
29.87 € / 100 ml
B : Lab Rosehip Please Youthful Serum
B : LabRosehip Please Youthful SerumSerums
30 ml
13.68 €
45.60 € / 100 ml
SEOUL 1988 Glow Serum : Niacinamide 15% + Yuja
SEOUL 1988Glow Serum : Niacinamide 15% + YujaSerums
30 ml
17.48 €
58.27 € / 100 ml
SEOUL 1988 Capsule Cream : Niacinamide 5% + Yuja
SEOUL 1988Capsule Cream : Niacinamide 5% + YujaCreams
50 ml
20.20 €
40.40 € / 100 ml
Ariul Smooth & Pure Daily Pick Aqua Toning Mask
AriulSmooth & Pure Daily Pick Aqua Toning MaskSheet Masks
20 ml / 1 sheet
1.76 €
8.80 € / 100 ml
LALARECIPE Yuzu Vita C 3In1 Gommage Cleansing Balm
LALARECIPEYuzu Vita C 3In1 Gommage Cleansing BalmBalms
50 ml
23.12 €
46.24 € / 100 ml
Fraijour Yuzu Honey Enriched Cream
FraijourYuzu Honey Enriched CreamCreams
50 ml
8.17 €
16.34 € / 100 ml
Fraijour Yuzu Honey Essential Toner
FraijourYuzu Honey Essential TonerToners
250 ml
15.39 €
6.16 € / 100 ml
1 reviews
LALARECIPE Yuzu Vita C Ampoule Pad
LALARECIPEYuzu Vita C Ampoule PadPads
150 ml / 80 pcs
27.00 €
18.00 € / 100 ml
6 reviews
Fraijour Yuzu Honey All Clear Cleansing Foam
FraijourYuzu Honey All Clear Cleansing FoamFoams
250 ml
8.91 €
3.56 € / 100 ml
2 reviews
Fraijour Yuzu Honey Anti-Mela Capsule Mask
FraijourYuzu Honey Anti-Mela Capsule MaskSleeping Masks
75 ml
8.39 €
11.19 € / 100 ml
2 reviews
Fraijour Yuzu Honey Lip Sleeping Mask
FraijourYuzu Honey Lip Sleeping MaskLip Care
12 g
5.79 €
48.25 € / 100 g
6 reviews
Fraijour Yuzu Honey Capsule Eye Cream
FraijourYuzu Honey Capsule Eye CreamEye Creams
20 ml
7.09 €
35.45 € / 100 ml
1 reviews
LALARECIPE Yuzu Self Foaming 3in1 Peel Cleanser
LALARECIPEYuzu Self Foaming 3in1 Peel CleanserFoams
200 ml
23.69 €
11.85 € / 100 ml
6 reviews
Farmstay Citrus Yuja Vitalizing Emulsion
FarmstayCitrus Yuja Vitalizing EmulsionEmulsions
280 ml
9.01 €
3.22 € / 100 ml
4 reviews
Farmstay Citrus Yuja Vitalizing Toner
FarmstayCitrus Yuja Vitalizing TonerToners
280 ml
9.49 €
6.17 €
2.20 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 6.15 €
1 reviews
Farmstay Citrus Yuja Vitalizing Cream
FarmstayCitrus Yuja Vitalizing CreamCreams
100 g
12.77 €
10.00 €
10.00 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 10.00 €
3 reviews
Some By Mi Yuja Niacin Anti-Blemish Serum
Some By MiYuja Niacin Anti-Blemish SerumSerums
50 ml
18.49 €
36.98 € / 100 ml
1 reviews
Fraijour Yuzu Honey All Cleansing Balm
FraijourYuzu Honey All Cleansing BalmBalms
50 ml
13.96 €
27.92 € / 100 ml
3 reviews
LALARECIPE Yuzu Vita C Cream
LALARECIPEYuzu Vita C CreamCreams
50 ml
38.00 €
30.40 €
60.80 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 30.21 €
5 reviews
LALARECIPE Yuzu Vita C Ampoule
LALARECIPEYuzu Vita C AmpouleAmpoules
50 ml
30.70 €
61.40 € / 100 ml
2 reviews
House of HUR Weightless Sun Fluid
House of HURWeightless Sun FluidSunscreen 🔆
50 ml+1 sizes
15.50 €
31.00 € / 100 ml
10 reviews
Farmstay Citrus Yuja Vitalizing Eye Cream
FarmstayCitrus Yuja Vitalizing Eye CreamEye Creams
45 ml
6.36 €
14.13 € / 100 ml
9 reviews
Petitfee & Koelf Chamomile Lightening Hydrogel Eye Mask
Petitfee & KoelfChamomile Lightening Hydrogel Eye MaskPatches
84 g / 60 pcs+1 sizes
14.15 €
16.85 € / 100 g
3 reviews
LUVUM Afterglow Yuja Gel Mask
LUVUMAfterglow Yuja Gel MaskCollagen Masks
33 g / 1 sheet
4.88 €
14.79 € / 100 g
VVBETTER Jeju Yuja Cera Balancing Cream
Out of stock
Patch Holic Yuja Brightening Sleeping Mask
Patch HolicYuja Brightening Sleeping MaskSleeping Masks
70 ml
1 reviews
Out of stock
By subscribing I agree with the terms of