You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Skincare
Skincare, Ingredient Preferences: Tea Extract
(12)
Cleansers (2)
Creams & Gels (3)
Treatments (2)
Face Masks (3)
Toners & Mists (2)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Tea Extract
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Arencia
Fresh Green Rice Mochi Cleanser
Foams
120 g
16.69 €
13.91 € / 100 g
12 reviews
Add to cart
Ariul
Green Vitamin C Toning Ampoule
Ampoules
15 ml
21.66 €
144.40 € / 100 ml
Add to cart
Ariul
7 Days Mask Green Tea S
Sheet Masks
23 ml / 1 sheet
1.35 €
5.87 € / 100 ml
Add to cart
Arencia
Green Tea + LHA Deep Pore Rice Cake Cleanser
Foams
150 g
17.06 €
11.37 € / 100 g
Add to cart
By Wishtrend
Green tea & Ceramide Barrier Cream
Creams
50 g
17.73 €
35.46 € / 100 g
1 reviews
Add to cart
House of HUR
3X Capsule Hydro Booster Cream
Creams
50 ml
19.69 €
39.38 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
VT Cosmetics
S4 Moisture Ampoule
Ampoules
30 ml
13.89 €
46.30 € / 100 ml
Add to cart
Lebelage
Collagen+Green Tea Moisture Skin
Toners
150 ml
11.27 €
7.51 € / 100 ml
8 reviews
Add to cart
Lebelage
Collagen+Green Tea Moisture Cream
Creams
70 ml
11.27 €
16.10 € / 100 ml
7 reviews
Add to cart
Missha
Airy Fit Sheet Mask 10 (Rice 5 + Green Tea 5)
Sheet Masks
19 g * 10 sheets
Out of stock
Notify me
By Wishtrend
Green Tea & Ceramide Calming Toner Pad
Pads
190 ml / 70 pads
1 reviews
Out of stock
Notify me
Missha
Pure Source Pocket Pack Green Tea
Sleeping Masks
10 ml
4 reviews
Out of stock
Notify me
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions